Zabytkowy hotel w postaci willi

Od dziecka fascynowały mnie różnego rodzaju hotele. Dużo podróżowałam z rodzicami i miałam okazję doświadczyć przebywania w naprawdę dobrze prowadzonych i atrakcyjnie wyglądających hotelach na całym świecie. Wieczorami wyobrażałam sobie, że sama prowadzę tego typu hotel, który wykorzystuje wszystko co najlepsze ze wszystkich miejsc, jakie do tej pory odwiedziłam. Obiecałam sobie, że otworzę taki hotel w dorosłym życiu. I po części to marzenie się spełniło. 

Własna willa nad morzem

międzyzdroje willaMoi rodzice od kiedy tylko pamiętam byli przedsiębiorcami, dlatego od początku nie wyobrażałam sobie życia spędzonego w pracy na etacie. Od małego potrzebowałam bowiem swobody i wolności wyboru, a daje nam je tylko przedsięwzięcie prowadzone na własną rękę. Moim wielkimi marzeniem było zawsze otworzenie własnego hotelu. Wynika to chyba z tego, że w dzieciństwie dużo podróżowałam i zachwycałam się różnymi hotelami z całego świata. Obecnie wpisując w przeglądarkę internetową hasło: międzyzdroje willa, jedną z pierwszych stron, która się pojawia, jest ta poświęcona willi, którą mam okazję prowadzić. Trzy lata temu, bowiem, pojawiła się okazja, żeby kupić w Międzyzdrojach zabytkowy budynek, który wymagał remontu. Budynek był położony w atrakcyjnej lokalizacji, co znacznie podnosiło jego wartość. Kupiłam więc go za zaoszczędzone pieniądze, wyremontowałam i od niedawna funkcjonuje on jako willa. Latem willa przeżywa prawdziwe oblężenie. Praktycznie nie ma już wolnych miejsc na cały lipiec, sierpień i nawet początek września. Powoli więc zwraca nam się inwestycja. W prowadzonej przeze mnie willi zastosowałam moją wiedzę z licznych podróży po hotelach na całym świecie. Prowadzenie takiej działalności sprawia mi mnóstwo satysfakcji. Bardzo sprzyjające jest też oczywiście położenie. Międzyzdroje należą bowiem w końcu do najbardziej obleganych miejscowości wakacyjnych. 

Z marzeniami jest tak, że jak się mocno czegoś pragnie, to w końcu się to realizuje. Tak było w moim przypadku. Zawsze chciałam prowadzić własny hotel i jakiś czas temu pojawiła się ku temu okazja. Ostatecznie mam niedużą willę w Międzyzdrojach, którą cały czas odwiedza mnóstwo gości. Przełożyłam na jej prowadzenie całą zdobytą wiedzę, która wynikała głównie z obserwacji jak prowadzone są hotele na świecie. 

Zabytkowy hotel w postaci willi
Przewiń do góry