Bransoletka z charmsem

Rynek biżuteryjny polski oraz światowy jest ogromny – tak wielki, iż może starać się nawet od miano największego. Jest to podyktowane bardzo prostą przyczyną – duże zapotrzebowanie klientów na tego typu wyroby. Dlatego też szukamy tutaj ciągle nowości, a projektanci muszą się spieszyć z ich tworzeniem. Każdy ceni sobie nowe wzory lub też pozostaje wierny istniejącej klasyce. Chociaż generalnie na tej płaszczyźnie możemy działać bez żadnych zarzutów na dwa fronty.

Biżuteria w formie bransoletek z zawieszkami

charmsy do bransoletkiNajbardziej ekskluzywne i poszukiwane są wyroby ze złota i srebra. Dodatkowo w szczególności złoto jest często zdobione szlachetnymi kamieniami w formie na przykład pojedynczych oczek lub bardziej na bogato. W przypadku złota dominującą próbą, z której wyroby są zazwyczaj produkowane jest albo 585 albo też nieco niższa 333. Im niższa jest próba złota tym metal będzie twardszy, ponieważ czysty złoty kruszec jest metalem stosunkowo miękkim. W tej chwili na rynku królują nieprzerwanie od kilku sezonów charmsy do bransoletki. Takie małe ozdobne zawieszki są produkowane przez wszystkie znane światowe marki. Powstały dla nich nawet osobne kategorie. Jest to rodzaj biżuterii, który będzie stanowić idealny pomysł na prezent dla ukochanej osoby. Zwłaszcza Panowie powinni często sprawiać takie prezenty Paniom, bowiem będą mieć gotowy plan prezentowy na kilka najbliższych lat do swoich bliskich sercu kobiet. Wszak na każdą uroczystość mogą obdarowywać kobiety osobnymi zawieszkami w formie charmsów na bransoletkę. Panie na pewno będą z takiego prezentu bardzo zadowolone. To właśnie możliwość personalizacja tak wpływa na popularność tych bransoletek. Poza metalami szlachetnymi, czyli złotem oraz srebrem takie wyroby jubilerskie mogą być stworzone z innych materiałów. Przykładowo może być to stal chirurgiczna, która jest bardzo popularna wśród nieco młodszych kobiet oraz nastolatek. Jest to materiał w bardzo atrakcyjnej cenie, może świetnie imitować złoto, czy też srebro.

Jeżeli chodzi o wzory takich bransoletek oraz charmsów to generalnie w przypadku bransoletek powinny to być sztywne obręcze, natomiast same zawieszki są całkowicie dowolne. Mogą być wiszące lub w formie paciorków, mogą imitować florystyczne czy zwierzęce wzory lub też geometryczne.

Bransoletka z charmsem
Przewiń do góry