Czy warto nosić cekinową sukienkę?

Cekinowe sukienki to elementy, które wyróżniają się na tle innych, dlatego sprawdzają się na wszelkiego rodzaju imprezach, choć trzeba wiedzieć, jak połączyć sukienkę z cekinami z innymi dodatkami. Przedstawiamy te wskazówki, jak stworzyć strój z cekinami. Pierwszą rzeczą, którą musimy wiedzieć o tym, jak połączyć sukienkę z cekinami z innymi dodatkami, jest wybór butów.

Sukienka cekinowa a dodatki

czarna cekinowa sukienkaNajlepsze opcje to proste szpilki, które nie umniejszają blasku. W ten sam sposób nie będzie widocznych kilku wyróżniających się elementów. Dlatego zawsze wybieramy proste, zawsze eleganckie szpilki. Świetnie też będziemy wyglądać, jeśli do takiej sukienki wybierzemy szpilki w szpic. Ta opcja pasuje do krótkich sukienek, które eksponują nogi. Zimą wskazane jest noszenie długiej sukienki przynajmniej poniżej kolan i łączenie ich z eleganckimi szpilkami. Inną mniej formalną opcją w tych przypadkach jest krótka czarna cekinowa sukienka z butami na obcasie w kolorze pasującym do sukienki. Jeśli nosimy sukienkę cekinową zimą, koniecznie należy wziąć pod uwagę dobór płaszcza, aby nie kolidował z sukienką. Długie sukienki najlepiej komponują się z płaszczami sięgającymi do pasa. Innym sposobem łączenia sukienek wieczorowych jest ubranie, które wygląda jak marynarka, ponieważ podkreśla rozcięcie sukienki, jednocześnie chroniąc ramiona przed zimnem. Alternatywą do łączenia sukienki z cekinami są również futra, jeśli sukienki są krótkie, choć dodanie do stroju garderoby o innej fakturze wydaje się ryzykowne. Ale wskazane jest, aby był w niechlujnym i miękkim tonie.

Czarny kolor to odpowiednia opcja, aby uchronić nas od wszelkich kłopotów w modzie, ponieważ dobrze wygląda zarówno w dzień, jak i w nocy, a także na wszelkiego rodzaju imprezach. Sukienki z cekinami nie są tu wyjątkiem. Aby sukienka posiadająca cekiny pasowała do butów i odzieży wierzchniej, warto jest stosować się do powyższych instrukcji.