Kupno nowego obrazu

Muszę przyznać, że obydwoje z mężem jesteśmy koneserami sztuki. Bardzo lubimy chodzić do muzeów, czy też na różne wernisaże. Ze sztuką jesteśmy za pan brat. Dlatego tez ostatnio zastanawialiśmy się, dlaczego ściany w naszym salonie są tak minimalistyczne i po prostu puste. Podjęliśmy więc decyzję o zakupie nowego, nowoczesnego obrazu, który miał zawisnąć w naszym salonie.

Obraz dla fanów sztuki nowoczesnej

nowoczesny obraz do salonuZ moim mężem poznaliśmy się w muzeum, podczas wizyty na wernisażu artysty, którego obydwoje znamy. W ten sposób się zapoznaliśmy, a później zrodziło się między nami uczucie. Ostatecznie zostaliśmy małżeństwem, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Naszą wielką pasją jest wobec tego sztuka. Ostatnio podczas luźnej rozmowy zaczęliśmy zastanawiać się nad wyglądem naszego salonu. Stwierdziliśmy, że brakuje nam na jego ścianie jakiegoś obrazu, który dawałby odwiedzającym nas znać, że jesteśmy fanami sztuki nowoczesnej. Dlatego też obiektem naszego zainteresowania stał się nowoczesny obraz do salonu. Zaczęliśmy go poszukiwać w galeriach internetowych. Przejrzeliśmy dziesiątki obrazów, jednak to jeden wpadł nam w oko już stosunkowo szybko. I my zdecydowaliśmy się wobec tego na jego zakup. Byliśmy tym bardzo podekscytowani. Wręcz nie mogliśmy doczekać się momentu, w którym kurier nam go dostarczy, a my uroczyście zawiesimy ten obraz na ścianie. Byliśmy przekonani, że będzie to super przeżycie.

Teraz kiedy na naszej ścianie wisi już nasz piękny, nowy obraz, jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest to sztuka nowoczesna, która doskonale oddaje nasze zainteresowania. Cieszymy się z mężem, że podjęliśmy właśnie taką, a nie inną decyzję. Mamy nadzieję, że ten obraz zostanie z nami na naprawdę długo. No, chyba że inny nas o wiele bardziej zauroczy!