Dojechałam busem do Holandii z Tomaszowa Lubelskiego

 

Razem z mężem zdecydowaliśmy się wyjechać do Holandii. Na miejscu mieliśmy już wszystko załatwione, zarówno dom, jak i praca na nas czekały. Teraz pozostała jeszcze kwestia dojazdu w odpowiednie miejsce. Długo zastanawialiśmy się, jaki środek transportu publicznego będzie dla nas najlepszy. W końcu po przeanalizowaniu różnych czynników i podsumowaniu wszystkich „za” i „przeciw”, doszliśmy do wniosku, że najlepsza i najkorzystniejsza będzie dla nas podróż busem.

Wygodnie dojechałam klimatyzowanym busem do Holandii

busy do holandii z tomaszowa lubelskiegoMoja przyjaciółka poleciła mi wygodne i klimatyzowane busy do Holandii z Tomaszowa Lubelskiego. Ona sama korzystała z tego przewoźnika już wielokrotnie i zawsze była bardzo zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że można było z wyprzedzeniem zarezerwować tam sobie miejsce. Dzięki temu zawsze mieliśmy pewność, że nie zabraknie dla nas miejsca siedzącego. Dodatkowo im wcześniej zaplanowało się podróż, tym cena za bilet była niższa. Do naszego wyjazdu pozostało jeszcze trochę czasu, dlatego jeśli zdecydowalibyśmy się od razu, mogliśmy dojechać do Holandii z Tomaszowa Lubelskiego w naprawdę niskiej, atrakcyjnej cenie. Między dlatego od razu zdecydowaliśmy się zarezerwować bilety u tego przewoźnika. Na naszą decyzję wpływ miał również fakt, że przyjaciółka zapewniała mnie, że wszystkie busy tego przewoźnika są wygodne i komfortowe. Autobusy są klimatyzowane i posiadają przesłonki na okna, dzięki czemu nawet wielogodzinna podróż w słońcu nie będzie nam straszna. Nie mówiąc już o tym, że nie było limitu jeśli chodzi o zabrane ze sobą bagaże. To było dla nas bardzo ważne, ponieważ do samolotu moglibyśmy zabrać mniej bagaży, a mieliśmy naprawdę sporo walizek z rzeczami, których potrzebowaliśmy w Holandii już od pierwszych dni po przyjeździe. Już wkrótce okazało się, że przyjaciółka miała rację.

Bus okazał się bardzo komfortowy i wygodny. Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się na podróż nim. W dniu wyjazdu punktualnie pojawił się on na przystanku i bez zbędnych postojów dojechaliśmy do Holandii w zaledwie kilka godzin. Dodatkową zaletą tego busa okazało się WC, z którego można było korzystać przez cały czas trwania podróży i które było bardzo czyste i zadbane. Dosłownie niczego nam w tym autobusie nie brakowało.