Koreański bandaż wyszczuplający

Wiele kobiet, nawet tych dość szczupłych ma kompleksy z powodu swojej okrągłej buzi. Niektórzy mają już po prostu taką budowę twarzy, że nawet przy małym procencie tkanki tłuszczowej, ich twarz nie wygląda tak, jak by oni sobie tego życzyli. Brak wystających kości policzkowych również nie buduje ich samooceny. Jednak czy nad kształtem twarzy można pracować? Oczywiście. Poniżej kilka sposobów. Może nam się przydać bandaż wyszczuplający i kilka innych artykułów.

Kilka zalet bandaży wyszczuplających

bandaż wyszczuplającyJak już sobie powiedzieliśmy, okrągła twarz to kompleks wielu z kobiet. Jednak, zamiast z niechęcią patrzeć w lustro, lepiej zastanowić się nad sposobami wysmuklenia sobie twarzy. Oczywiście podstawą będzie picie dużej ilości wody i zmniejszenie ilości soli w organizmie. Sól zatrzymuje wodę i sprawia, że jesteśmy napuchnięci. Dotyczy to także naszych twarzy. Drugim sposobem może być bandaż wyszczuplający, który zakładamy na naszą twarz na noc (opieramy o brodę i część głowy nad czołem). Ta koreańska metoda z użyciem produktu, jakim jest bandaż wyszczuplający ma coraz większe grono zwolenników. Jeśli te dwie metody nie działają lub po prostu chcemy wykonywać różne rzeczy, by zwiększyć efekty, możemy również wyposażyć się w masażer jadeitowy. To taki rolon z kamieniem, którym masujemy, rolujemy twarz. Możemy to robić rano i wieczorem. Kamień jest zimny, więc opuchlizna po nocy lekko zniknie nam praktycznie natychmiastowo, szczególnie z okolic oczu. Tym masażerem jadeitowym możemy masować twarzy po nałożeniu jakiegoś dobrego serum, wtedy masażer będzie miał poślizg, a serum zostanie lepiej zaabsorbowane przez naszą skórę. W sklepach znajdziemy również nieco bardziej zaawansowane narzędzie, jednak taki bandaż wyszczuplający powinien być czymś, po co sięgamy na pierwszym miejscu.

Jak widzimy, mamy kilka ciekawych sposobów na to, by radzić sobie z opuchlizną, która pojawia się na naszej twarzy. Czasami nie jest to tylko tymczasowa opuchlizna. Jednak i z takimi rzeczami możemy walczyć, trzeba tylko wiedzieć w jaki sposób. Bandaż wyszczuplający pomoże nam nieco wysmuklić naszą twarz, zaakcentować jej kontury. Być może również pomoże nam poradzić sobie z podwójnym podbródkiem. W takim przypadku jednak pamiętajmy o diecie i ćwiczeniach.