Kupiłem funkcjonalne biurko do pracy przy laptopie

Od blisko dwóch lat pracuję z domu wykonując swoje obowiązki zdalnie. Nie muszę chyba nawet pisać jak to się stało, że zamiast w biurze pracuję w domu. Oczywiście, że powodem tego była pandemia koronawirusa wywołującego chorobę covid19. Mniejsza jednak o to, bo ja bardzo szybko przyzwyczaiłem się do pracy w domu. To jest o wiele wygodniejsze i tańsze niż codzienne dojazdy do biura. Chociaż akurat mam do niego niespełna dziesięć kilometrów to i tak miesięcznie sporo oszczędzam.

Potrzebne mi było tylko biurko i krzesło

funkcjonalne biurka elektrycznie podnoszoneI tak sobie właśnie pomyślałem, że skoro zacząłem sporo oszczędzać na paliwie to zorganizuje sobie za to biuro w swoim domu. Mieszkamy z żoną i synem w domu teściów i zajmujemy całą górną kondygnację. Mamy ogromny salon i to właśnie w nim postanowiłem sobie stworzyć miejsce do pracy. Mojej żonie nie do końca podobał się pomysł przerobienia salonu na biuro, ale końcem końców musiała się na takie rozwiązanie zgodzić. Wybraliśmy się całą trójką do jednego z dużych sklepów oferujących nowoczesne meble biurowe. Moja uwagę od razu zwróciły funkcjonalne biurka elektrycznie podnoszone i pomyślałem sobie, że to byłoby idealne rozwiązanie. No bo przecież krzesła są podnoszone i obniżane, więc można dostosować ich wysokość do biurka. Ale przecież jeszcze lepsze jest biurko, które można dopasować do wzrostu osoby, która będzie przy nim pracować. Od razu kupiłem takie biurko w kolorze czarnym i specjalne krzesło, które miało zadbać o mój kręgosłup. Biurko służy nam wszystkim, bo zarówno ja jak i moja żona jak i nasz ośmioletni syn możemy przy nim pracować. Wysokością biurka można łatwo sterować za pomocą przycisku, więc w razie potrzeby każdy może je dopasować do swojego wzrostu. A do tego jeszcze biurko ma świetny design i wraz z krzesłem idealnie pasuje do naszego nowoczesnego salonu.

Jak się okazuje to można pracować z domu zdalnie i to w bardzo komfortowych warunkach. Teraz mnie chciałbym już pracować w biurze, bo praca z domu jest o wiele bardziej komfortowa. Rano mogę na spokojnie się obudzić ulubioną kawą pochylając się jednocześnie nad swoim planem dnia. Mogę pracować wygodnie w komfortowo urządzonym domowym biurze. Na dodatek z biurka ze sterowaną elektrycznie wysokością korzystać może każdy z nas. To dopiero wygoda.