Artykuły dekoracyjne jako świetne uzupełnienie asortymentu

Jako że kwiaty były od zawsze moją największą pasją, zdecydowałam się odbyć szkolenie florystyczne i otworzyć swoją własną kwiaciarnię. Poza pięknymi kwiatami chciałam, aby moja kwiaciarnia oferowała różnego rodzaju artykuły dekoracyjne, ponieważ będą stanowiły świetne uzupełnienie do oferowanego przeze mnie asortymentu. Dzięki temu mogłam znacząco zwiększyć sprzedaż w kwiaciarni, a klienci mogli znaleźć wszystko to, czego potrzebują. 

Jakie artykuły dekoracyjne wybierają klienci?

rekomendowana hurtownia artykułów dekoracyjnychChciałam, aby moja kwiaciarnia posiadała szeroki asortyment, aby każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie. Takie możliwości stworzyła mi rekomendowana hurtownia artykułów dekoracyjnych. Znalazłam tu różnej wielkości piękne, ozdobne osłonki do donic. Dzięki temu, przy zakupie kwiatów doniczkowych, osłonki sprzedają się jak ciepłe bułeczki. W hurtowni nabyłam również wspaniałe ozdoby do ogrodu czy na taras. Hitem okazały się drewniane i metalowe laterenki, które stanowią świetną ozdobę werand, nadając niezwykle ciepłego i przytulnego klimatu. Rozchwytywane są również białe kwietniki, które wykonane są z drewna i świetnie pasują do modnego stylu prowansalskiego czy skandynawskiego. W mojej kwiaciarni oczywiście nie mogło zabraknąć piękne stylizowanych wazonów. Niezwykle dobrze sprzedają się również ceramiczne figurki. Te większe często stają się ozdobami ogrodów, natomiast te mniejsze znajdują swoje miejsce w salonie czy w sypialni. Bardzo dużą popularnością cieszą się drewniane tace oraz talerze ozdobne. Na nich klienci chętnie ustawiają świece oraz małe figurki. W okresie świąt Wielkanocnych super sprzedają się wianki z mchu, ponieważ mech jest teraz bardzo modny. W czasie świąt nie może oczywiście zabraknąć u mnie ceramicznych jajek, zająców, czy żab. Bardzo ciekawą dekoracją są również wianki z jajek czy też wykonane z suszonej trawy.

Uzupełnienie asortymentu mojej kwiaciarni o artykuły dekoracyjne okazało się strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu, że artykuły te świetnie uzupełniały się z resztą oferowanych przeze mnie produktów, mogłam znacząco zwiększyć sprzedaż. Klienci dopytują o stoliczki, więc z pewnością poszerzę swoją ofertę o różnego rodzaju konsole czy eleganckie stoliki okolicznościowe. Moja kwiaciarnia stała się skarbnicą pomysłów na prezent.