Duże i komfortowe auta

 

Trzydzieści – czterdzieści lat temu nikt sobie nie wyobrażał, że dzisiejsze zabawki dla dzieci mogą być tak zaawansowane jak dziś. Jedyne pojazdy dla dzieci były napędzane siłą nóżek, ponieważ posiadały pod maską pedały. Teraz samochodziki są napędzane elektrycznie i znacznie lepiej się sprawdzają w zabawie poza domem.

Jak działają samochody elektryczne z pilotem?

duży samochód na pilotDzieci bardzo lubią zabawki, które są interaktywne lub umożliwiają im samodzielne przemieszczanie się. Niezależność jest dla nich owocem zakazanym, dlatego też tak wspaniale smakuje, a duże zabawki sterowane elektronicznie im pozwalają na bycie choć na chwilę z dala od rodziców. Duży samochód na pilot będzie świetnym prezentem dla dzieci w wielu trzech lat, ponieważ wymagają one samodzielnego kierowania. Na początku wymaga to nieco ćwiczeń, ale z czasem maluch opanuje do perfekcji kierownicę i pedał gazu. Tego typu samochody nie mają pedału hamulca, ponieważ mógłby się mylić maluchom z gazem. Kiedy dziecko zdejmie nogę z pedału gazu to pojazd automatycznie się zatrzyma. Z wyglądu samochodziki do złudzenia przypominają prawdziwe pojazdy, ponieważ mają bardzo realistyczne wyposażenie, na które składają się boczne lusterka, kierownica z klaksonem, wygodne fotele z pasami bezpieczeństwa czy przednie oraz tylne światła LED. Wszystkie są w wersji kabrioletów i mają nawet przyciemniane szyby z przodu, co dodaje im realistyczne wyglądu. W sprzedaży znajdziemy je w wersji klasycznych sedanów z niskim zawieszeniem i niedużymi kołami oraz terenowe modele, które idealnie sobie radzą z trawiastym, górzystym czy kamienistym podłożem. Mają mocne dwa silniki i dwa akumulatory, które pozwalają na nieprzerwaną zabawę nawet przez dwie godziny. Są bezpieczne i sprawdzone, a do tego posiadają wszystkie niezbędne zabezpieczenia, łącznie z funkcją wolnego startu.

Pojazdy sterowane na pilot, w których mogą jeździć maluchy są bardzo wygodne w użytkowaniu dla dzieci i dorosłych. W razie potrzeby, rodzic może przejąć rolę kierowcy, ponieważ pilotem można kierować nawet z odległości kilku metrów. W sklepach znajdziemy wiele modeli tychże zabawek, gdzie najtańsze kosztują około trzystu złotych, a za licencjonowane modele od znanych producentów trzeba zapłacić nawet kilka tysięcy złotych.