Szumiący miś dla niemowlaka

W okresie niemowlęcym bardzo ważne jest, by zapewnić dziecku spokojny i komfortowy sen. Dlatego już wcześniej szukamy odpowiedniego łóżeczka, wygodnego materaca i karuzeli do zawieszenia nad śpiącym dzieckiem. Jednak czasem w dalszym ciągu coś nie pozwala maluszkowi zasnąć lub wybudza się często w środku nocy. Co mogłoby pomóc?

Szumiące maskotki dla dzieci – funkcje

Miś szumiśW ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się szumiące misi w przeróżnej postaci. Producenci stworzyli ten funkcjonalny gadżet, by dzieci mogły spokojnie spać. Sprawdzono, że niemowlaki dużo lepiej i szybciej zasypiają przy szumie, z pewnością dlatego, że jest to podobny dźwięk, który słyszały w brzuchu swojej mamy. Dźwięki te wyciszają, uspokajają oraz pomagają zasnąć maleńkiemu dziecku. Miś szumiś jest mięciutki i kolorowy, dlatego dziecko może się do niego przytulić podczas snu, ponieważ jest w pełni bezpieczny. Większość modeli zawiera dodatkowe funkcje w postaci szumu nieustającego, wyłączającego się po pewnym czasie, jak i pozostającego w trybie czuwania, który ponownie uruchamia się, kiedy dziecko się przebudzi i płacze. Najnowsze modele mają możliwość podłączenia z aplikacją na telefonie i w momencie, gdy dziecko się przebudzi, jesteśmy o tym informowani. Szumisie dostępne są w różnych postaciach od piesków, kotków po króliki i inne zwierzątka oraz w bogatej ofercie kolorystycznej. Średni koszt jednego egzemplarza to około 120-150 złotych. Dzidki wytrzymałości posłuży również innym dzieciom.

Warto zaznaczyć, że każdy szumiś posiada w sobie szumiące serce, które emituje aż pięć rodzajów szumów. Dlatego każdy z nas jest w stanie dopasować ten, który najbardziej odpowiada naszemu maleństwu i przy którym najszybciej zasypia. Dziecko śpi spokojnie i bezpiecznie, a my mamy chwilę wytchnienia i odpoczynku.