Najlepsze i przetestowane oleje konopne

 

Miałam dość poważne problemy skórne. Dermatolog stwierdził, że to atopowe zapalenie skóry jest przyczyną tych wszystkich zmian i muszę bardzo uważać, jakie kosmetyki używam. Wiedząc już, co mi jest, liczyłam na to, że mogę zacząć działać. Okazało się jednak, że na rynku jest cała masa produktów niby dedykowanych dla skóry z AZS, ale tak naprawdę sprawiających jej jeszcze więcej bólu. Przede mną były zatem naprawdę rzetelne i skrupulatne poszukiwania. 

Kosmetyki tylko ze sprawdzonych źródeł

sprawdzony olej konopny cbdPierwszą zasadą, jaką od razu przyjęłam, było to, że jeśli już myślałam, że coś wybiorę dla siebie, musiałam być pewna, że dana rzecz ma odpowiednie badania, testy i certyfikaty. Jednak nie certyfikaty, które nic nie znaczą, a takie, które zostały wystawione przez sprawdzone, publiczne, profesjonalne i doceniane placówki. Tak, bym miała pewność, że ten dokument jest gwarancją bezpieczeństwa i naprawdę potwierdza wszystko to, co producent obiecuje na opakowaniu. Jednak to, by kosmetyk był ze sprawdzonych, legalnych i wiarygodnych źródeł jest oczywiste – nawet w przypadku standardowych kosmetyków (choć i o tym trzeba przypominać). Innym problemem było to, jak wybrać kosmetyk idealny dla mojej skóry z problemami. Wiedziałam, że chcę postawić na sprawdzony olej konopny cbd. Nie był to wybór przypadkowy ani losowy. Wiedziałam bowiem, jako biolog i naukowiec, że właściwości oleju z konopi będą idealne na moją przypadłość. Łuszczące się, czerwone zmiany pokryte olejem zmiękną, stracą swój czerwonawy koloryt, a skóra bardzo szybko się zregeneruje, o wiele szybciej, niż zrobiłaby to bez pomocy oleju konopnego. Liczyłam na to, że zmiany będą widoczne już po kilku dniach, a właściwie – byłam tego pewna. Dodatkowo, moja skóra zostanie wzmocniona i bardziej uodporniona, co spowoduje, że szansę na ponowne wykwity maleją. Zatem moim problemem nie było to, z jakiego elementu ma składać się mój kosmetyk, a jak znaleźć ten ze sprawdzonych źródeł, który na pewno spełnia wszystkie standardowe wymogi i został dogłębnie przebadany.

Zwracałam uwagę nie tylko na autentyczność certyfikatów, ale i na stężenie konkretnych składników w kosmetyku. Sprawdziłam odmiany konopi, z których w ogóle można robić taki olej, a także w jaki sposób go właściwie pozyskali, bo to także jest kluczowe i dla działania samego oleju, jak i potwierdzenia jego skuteczności i prawidłowego działania. Dzięki tym wszystkim staraniom byłam pewna, że wybieram olej ze sprawdzonego źródła. A przez to mój kosmetyk naprawdę wszystko i naprawdę skutecznie zadziałał.