Usuwanie włosów przy użyciu lasera light sheer

Zabieg depilacji laserowej to skuteczny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia ciała. Działa szybko i może pomóc w trwałej redukcji owłosienia. Zabieg jest prosty i prawie bezbolesny, a zaraz po nim można wrócić do swoich normalnych zajęć. Depilacja laserowa jest idealną alternatywą dla kremów, golenia czy woskowania.

Laser light sheer skupia się na meszkach włosowych

laser lightsheer duetLaser skupia się na mieszku włosowym, aby go zniszczyć bez wpływu na skórę wokół niego, aby uzyskać gładką skórę bez włosów. Jeśli rozważamy depilację laserową , zrób listę wszystkich pytań, które chcemy zadać specjaliście, który przeprowadzi zabieg. Podejmowana decyzja musi być wygodna. Gdy zdecydujemy się na leczenie, nasz lekarz doradzi, jak przygotować się do zabiegu, czego się spodziewać w trakcie zabiegu i co się stanie po nim. Wytatuowana skóra nie nadaje się do zabiegu laserowego, ponieważ nie będzie skuteczna. To samo dotyczy dużych pieprzyków i brodawek, których należy unikać. W przeciwieństwie do powszechnego nieporozumienia, nie ma potrzeby wyrywania włosów do depilacji laserowej. Zamiast tego warto ogolić okolicę, aby zabieg był skuteczniejszy. Nie woskuj ani nie wyrywaj obszaru przez co najmniej dwa tygodnie przed zabiegiem, ponieważ utrudni to laserowi odnalezienie i zniszczenie mieszka włosowego. Tuż przed zabiegiem depilacji laserowej otrzymasz specjalne okulary chroniące oczy przed działaniem lasera. Aby zminimalizować dyskomfort, na skórę można zastosować miejscowy krem ​​znieczulający. Prawdopodobnie poczujesz niewielki ból podczas właściwego zabiegu, ale zależy to głównie od indywidualnego poziomu tolerancji. Krem znieczulający w dużym stopniu to zmniejsza. Sam zabieg jest szybki, w zależności od obszaru do laserowania. Lekarz używa lasera, jka np. laser lightsheer duet do zniszczenia mieszka włosowego. Podczas zabiegu może wystąpić uczucie mrowienia. Podczas gdy warga lub podbródek może zająć nieco mniej niż minutę, większe obszary, takie jak plecy, mogą potrwać znacznie dłużej.

Lekarz zaleci unikanie wyrywania włosów i udzieli wskazówek pielęgnacyjnych, które obejmują mycie skóry łagodnym mydłem i wodą, unikanie ekspozycji na słońce i solarium przez co najmniej tydzień. W zależności od gęstości włosów i obszaru, który ma być leczony, możemy potrzebować od czterech do sześciu sesji, aby zobaczyć oczekiwane rezultaty. Lekarz zaleci również, aby nie skubać ani nie woskować między zabiegami. Zalecane jest golenie.