Metody na pozbycie się bruzd nosowo – wargowych

Fałdy skóry, które zlokalizowane są z każdej strony kącików ust i biegną aż do linii nosa, powodują pojawienie się widocznej linii pionowej. Wraz z postępującym procesem starzenia oraz na skutek działania siły grawitacji owal twarzy opada, co sprawia, że bruzdy nosowo-wargowe są coraz bardziej widoczne. Sprawiają one, że wyglądamy dużo starzej i dodają nam lat. Nieestetyczne fałdy nosowo-wargowe są problem wielu osób, a za pomocą zabiegów kosmetycznych można zmniejszyć efekty działania grawitacji i spowolnić proces starzenia. Dzięki odpowiednio dobranym metodom możliwe jest korygowanie owalu twarzy i wygładzenie skóry.

Kwas hialuronowy wypełnia bruzdy nosowo – wargowe

profesjonalne wypełnianie bruzd nosowo wargowychW wielu gabinetach oferowane jest profesjonalne wypełnianie bruzd nosowo wargowych. Najczęściej stosuje się wówczas kwas hialuronowy, który wygładza bruzdy i sprawia, że stają się mniej widoczne. Zabieg należy powtarzać, gdyż po jakimś czasie kwas hialuronowy zostaje wchłonięty. Efekty zabiegów to przede wszystkim gładka i jędrna skóra. Rezultaty są widoczne właściwie od razu, bruzda wyraźnie się wygładza. Jest to doskonały sposób na redukcję tego typu zmarszczek. Zabieg sprawia, że twarz wygląda dużo młodziej. Zmarszczki nosowo-wargowe powstają zazwyczaj na skutek starzenia się środkowej części twarzy. Zabiegi z kwasem hialuronowym skutecznie wypełniają zmarszczki nosowo-wargowe. Ogromną zaletą tej metody jest fakt, iż nie wywołuje reakcji alergicznej, preparat jest dobrze akceptowany przez organizm. Osoby, których problemem są bruzdy nosowo-wargowe, które stają się coraz bardziej widoczne, mogą zdecydować się na korektę zmarszczek. Wstrzyknięcie preparatu kwasu hialuronowego w odpowiednim miejscu wygładza twarz, a także ją odmładza. Spłyca bruzdy, ujędrnia oraz zagęszcza skórę.

Zabieg należy powtarzać systematycznie, gdy wówczas zmarszczki stają się płytsze oraz zdecydowanie mniej widoczne. Dzięki odpowiednim zabiegom można skutecznie odmłodzić twarz, a także pozbyć się bruzd nosowo – wargowych. Wraz z wiekiem skóra staje się mniej sprężysta, Pojawiają się nierówności i zagięcia, zmarszczki mimiczne oraz wspominane wcześniej bruzdy. Warto walczyć walczyć z postępującym procesem starzenia, gdyż można go skutecznie spowolnić za pomocą odpowiednich metod.