Jaki jest oryginalny derma roller?

Kobiety mają szczególną obsesję na punkcie pielęgnacji, ponieważ chcą wiecznie wyglądać młodo. Co prawda czasu nie zatrzymamy, ale możemy opóźnić pojawienie się oznak starzenia. Nasza skóra z wiekiem traci gęstość i jędrność, przez co wygląda nieestetycznie. Żeby temu zapobiec na wczesnym etapie, należy stosować odpowiednią pielęgnację i zabiegi wzmacniające.

Gdzie kupimy oryginalne derma rollery?

oryginalny derma rollerKiedy skaleczymy się w palec, to niemalże błyskawicznie pojawia się w tym miejscu strupek. Skóra w takim momencie błyskawicznie się regeneruje i odnawia, przez co jest jędrniejsza i gładsza. Wiele zabiegów przeprowadzanych w salonach kosmetycznych wykorzystuje tą zależność. Mowa tu głównie o mezoterapii mikroigłowej, która powoduje nakłuwanie skóry, która w ten sposób zostaje pobudzona do wzmożonej produkcji kolagenu. Zabieg można przeprowadzić w salonie za pomocą dermapenu, albo w domowych warunkach, mając do dyspozycji oryginalny derma roller. Jest to bardzo małe i proste urządzenie, które nie wymaga specjalnego przeszkolenia, aby je używać. Składa się z rączki do trzymania i obrotowej głowicy w kształcie walca najeżonego licznymi mikroigłami. Ich długość powinna być dostosowana do miejsca w jakim będą stosowane. Na twarzy należy używać najkrótszych igieł z uwagi na cienką i delikatną skórę, natomiast najgrubsze sprawdzają się na udach i pośladkach. Przed użyciem derma rollera, należy go dokładnie wyczyścić i zdezynfekować, aby igły były sterylnie czyste. Jest to konieczne, ponieważ nakłuwając skórę, możemy doprowadzić do stanu zapalnego. Zabieg rolowania skóry powinien trwać maksymalnie kilka minut w przypadku twarzy, ponieważ trzeba każdy jej centymetr wyrolować w każdą stronę po kilka razy. Jest to konieczne, aby skóra była dokładnie nakłuta w każdym miejscu. Dermaroller można kupić w większości sklepów kosmetycznych.

Jest to urządzenie, które każdy z nas może używać w domowym zaciszu. Nie zajmuje wiele miejsca, jest lekkie i nie wymaga podłączenie do zasilania elektrycznego. W sprzedaży dostępne są modele z różną długością igieł, dzięki czemu łatwo można jej dostosować do konkretnego miejsca. Przy regularnym stosowaniu dermarollera, widoczne jest wygładzenie skóry, spłycenie blizn, zmniejszenie cellulitu czy zmarszczek mimicznych.