Swoim pracownikom organizuję transport do Holandii

W mojej firmie budowlanej pracuje kilka osób. Zajmujemy się wszelkimi rodzajami prac budowlanych. Od początku przyjąłem taką strategię, że działamy jako podwykonawcy dla dużych międzynarodowych koncernów. Aktualnie wykonujemy pracę dla kontrahenta w Holandii. Zorganizowaniem pracownikom transportu do pracy zajmuję się osobiście.

Korzystam z firmy oferującej międzynarodowy przewóz osób

przewozy polska holandiaDzisiaj zorganizowanie przejazdu na dowolnej trasie międzynarodowej to żaden problem. Wynajmuje się po prostu samochód z kierowcą, który przewozi ludzi na ustalonych wcześniej warunkach. Ja taki przejazd dla swoich pracowników załatwiam osobiście. Tak jestem z moimi ludźmi umówiony, że na budowy poza naszym miastem będę ich dowoził we własnym zakresie. Podobnie jak i na budowy zagraniczne. Dlatego od razu po podpisaniu kontraktu z holenderskim kontrahentem znalazłem firmę oferującą przewozy Polska Holandia. Szybko dogadałem z nimi warunki przewozu moich ludzi i podpisałem umowę na regularny transport. Bo moi pracownicy raz na dwa tygodnie mają zagwarantowany przyjazd do domu na weekend. I wtedy właśnie wynajęty bus zabiera moich pracowników w piątki po pracy z Holandii i przywozi ich do kraju. A w niedzielę późnym wieczorem bus pojawia się w umówionym miejscu i wszyscy pracownicy jadą nim do miejsca pracy. Jako właściciel firmy jestem tam trochę rzadziej, ale dla mnie najważniejsze jest to, że zapewniam swoim pracownikom bezpieczną i wygodną podróż do pracy.

Dzięki profesjonalnym usługom przewozowym oferowanym przez firmę, z którą współpracuję, moi pracownicy są zawsze i wszędzie na czas. Wynegocjowałem bardzo dobre ceny na przewóz moich pracowników pomiędzy naszą firmą a miejscem pracy za granicą. Dzięki temu moi ludzie do pracy docierają szybko i bardzo komfortowo.