Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Już od dawien dawna marzyłam o tym, aby powiększyć swoje usta. Na początku starałam się robić to domowymi sposobami za pomocą peelingów lub makijażu, jednak jak powszechnie wiadomo nie są to metody trwałe, a mi właśnie na takim efekcie zależało. Dlatego w końcu zdecydowałam się odwiedzić gabinet medycyny estetycznej w celu umówienia się na profesjonalny zabieg.

Profesjonalne powiększanie ust 

medycyna estetyczna łódźUrodziłam się z małymi, aczkolwiek pełnymi ustami, które przed długi czas w ogóle mi nie wadziły. Kiedy jednak stałam się dorosłą kobietą zaczęłam dostrzegać ich wady. Usta są poniekąd wizytówką każdej z nas i mi zależało na tym, aby przestały wyglądać jak u małej dziewczynki, a zaczęły prezentować się kobieco. Na początku eksperymentowałam z peelingami i masażem szczoteczką do zębów, ale jak nie trudno się domyślić efekty były krótkotrwałe i mogłam sobie wówczas co najwyżej zrobić parę zdjęć. Powiększanie ust za pomocą makijażu potrafi zająć dużo czasu, jeśli nie chcemy wyglądać jak klaun, a rano szykując się do pracy tego czasu zbytnio nie posiadam. W posiadaniu wymarzonych ust pomogła mi medycyna estetyczna Łódź posiada świetną klinikę w której w sposób bezpieczny i profesjonalny możemy powiększyć swoje usta. Ja wybrałam zabieg z użyciem kwasu hialuronowego bowiem jak się okazało, jest to najbardziej naturalny sposób z racji tego, że kwas hialuronowy występuje w naszym organizmie i to on w dużej mierze odpowiedzialny jest za wielkość naszych ust.

Pomimo tego, że zdecydowałam się na aż jeden mililitr kwasu hialuronowego, co jest całkiem dużą ilością to efekt zabiegu był niezwykle naturalny. Wszystko za sprawą nowoczesnej techniki powiększania w ten sposób ust na płasko, bez efektu kaczego dzióbka czy „pontonów”. Usta prezentowały się niezwykle naturalnie i jeżeli ktoś mnie nie znał w ogóle nie szło się domyślić, że coś przy nich było zmieniane.