Innowacyjny wypełniacz Xela Rederm

Dzisiejsza kosmetologia coraz częściej korzysta z nowoczesnych technologii i preparatów, które w szybki i wyraźny sposób poprawiają wygląd. Umożliwiają usunięcie zmarszczek mimicznych i wywołanych procesami starzenia, a także innych defektów skóry. Na rynku istnieje wiele preparatów, dzięki którym w skuteczny sposób można opóźnić procesy starzenia i odwrócić efekty mijającego czasu.

Zastosowanie preparatu Xela Rederm

innowacyjny xela redermWiele kosmetyków rekomendowanych jest zarówno do twarzy jak i do ciała. Najczęściej podawane są w formie iniekcji i błyskawicznie usuwają zmarszczki i bruzdy, pozwalają także skorygować owal twarzy i kształt nosa. Najczęściej głównym składnikiem kosmetyków jest kwas hialuronowy, kolagen i inne bioaktywne substancje wpływające na procesy biologiczne zachodzące w skórze. Skuteczny i innowacyjny Xela Rederm posiada w składzie oczyszczony kwas hialuronowy pochodzenia biotechnologicznego w połączeniu z kwasem bursztynowym o podwójnym działaniu synergicznym. Xela Rederm to jedyny preparat na rynku, który wywiera bezpośredni wpływ na procesy metaboliczne w skórze, wpływa na żywotność komórek i zapewnia ochronę przed uszkodzeniami i czynnikami środowiskowymi. Odbudowuje fibroblasty, poprawia oddychanie komórkowe, syntezę kolagenu, elastyny i białek, a także poprawia mikrokrążenie. Redermalizacja chroni przed biodegradacją i działa prewencyjnie, zapobiegając starzeniu skóry. Usuwa zmiany i skutki mijającego czasu.Przywraca właściwą jakość i strukturę skórze wpływając na jej sprężystość, elastyczność i odpowiednie nawodnienie. Hamuje procesy starzenia i reguluje produkcję energii w komórkach skóry. Najlepsze efekty uzyskuje się w postaci iniekcji, zwłaszcza w miejsca, gdzie występują zmarszczki i bruzdy, a także wiotkość skóry.

Poprawia nawodnienie, zapobiega działaniu wolnych rodników i poprawia przemianę materii wewnątrz komórek. Preparat najczęściej stosowany jest na twarz, jednak można nim korygować i odmładzać również ciało. W przypadku ciała stosuje się technikę grudkową, natomiast na twarz preparat podaje się liniowo. Preparat można zakupić w profesjonalnym hurtowniach zaopatrujących gabinety kosmetyczne i medycyny estetycznej. Zabiegi z jego wykorzystaniem możliwe są do wykonania w rekomendowanych gabinetach kosmetologicznych.