Jaki kolor kredki do brwi wybrać

Niezależnie od tego, czy chcemy uzyskać efekt grubszych i pełniejszych brwi, czy po prostu podkreślić swoje naturalne brwi, kredka do brwi pomoże nam uzyskać idealny wygląd w mgnieniu oka. Dobra pigmentacja kredki powoduje idealne wtopienie się produktu w naturalne włoski. Kredka do brwi wypełni, podkreśli i wymodeluje brwi, aby w naturalny sposób wydobyć z nich najlepsze cechy. Ten kosmetyk do oczu pomoże wykreować piękne brwi w kilka chwil bez wychodzenia z domu.

Zalety kredki do brwi

kredka do brwi catricePełne, zadbane brwi otaczają twarz i mogą nadać harmonii naszym rysom. Niezależnie od tego, czy mamy brwi, które są zbyt jasne, aby je zobaczyć, są rzadkie, nadmiernie wyskubane, lub po prostu potrzebują trochę podkreślenia, kredka do brwi, np. kredka do brwi catrice, pomoże stworzyć idealne brwi w ciągu kilku minut. Aby wybrać właściwy kolor warto przetestować różne odcienie, aby zobaczyć czy dany kolor przyniesie oczekiwany efekt. Jeśli mamy rude włosy, dobrze wyglądać będą odcienie ciepłe (czerwone lub pomarańczowe) lub te obejmujące ciemnoszary i średni brąz. Inne kolory włosów powinny pozostać przy chłodniejszych odcieniach (blues, szarości i różowe róże). Dla blondynek dobrym wyborem powinny być jaśniejsze ciemnoszare kolory lub o jeden lub dwa odcienie ciemniejsze niż ich naturalny kolor włosów. Brunetki powinny wybrać kredkę o jeden do dwóch odcieni jaśniejszy niż kolor włosów. Osoby o kruczoczarnych włosach zamiast czarnej kredki powinny raczej spróbować ciemnobrązową lub ciemnoszarą. Jeśli nie mamy pewności, który kolor ołówka do brwi jest odpowiedni dla naszego odcienia skóry i koloru włosów, to warto zdecydować się na kredki do brwi działające na wszystkie typy i kolory włosów, a nawet pokrywające szarości. Niektóre z nich stanowią uniwersalne niezawierające parabenów kosmetyki przywracające zdrowie mieszków włosowych, dzięki czemu nasze brwi będą naturalnie grubsze i zdrowsze przy każdym użyciu. Jeśli mamy cienkie lub przerzedzające się brwi, takie produkty kosmetyczne mogą nawet pomóc brwi odrosnąć.

Dostępne są również kredki do brwi opracowane przez wiodących chirurgów plastycznych, zawierające opatentowaną technologię przeciwstarzeniową, która wprowadza do brwi mieszankę składników odżywczych, takich jak ekstrakt z pokrzywy, zielona herbata, biotyna, lecytyna, witaminy A, C i E, pestki winogron i pantenol aby poprawić ich stan. Owalna końcówka będzie idealna zarówno do cienkich, jak i grubych brwi i pozwoli stworzyć najbardziej naturalnie wyglądające brwi.