Programowanie dla najmłodszych

Jestem ojcem siedmioletniej Tosi i ośmioletniego Adrianka. Sam jestem informatykiem. Moje dzieci są bardzo bystre jak na swój wiek, dlatego też z żoną umiejętnie rozwijamy ich potencjał. Ostatnio moim oczom ukazała się reklama zajęć z programowania dla najmłodszych dzieci. Od razu przesłałem informację o tych zajęciach swojej małżonce, która zareagowała na to ogłoszenie bardzo pozytywnie. Obydwoje głębiej zasięgnęliśmy informacji i po jakimś czasie stwierdziliśmy, że będą to zajęcia, które z pewnością zainteresują, ale przede wszystkim ucieszą nasze kochane dzieciaki.

Kurs programowania dla dzieci

nauka programowania dla dzieci WarszawaBycie programistą daje mi bardzo dużo przyjemności. Mam poczucie, że mój zawód jest poważany i szanowany wśród społeczeństwa. Za swoje działania jestem również sowicie wynagradzany i mogę śmiało powiedzieć, że żyję jak pączek w maśle. Mam również cudowną rodzinę. Mądrą i piękną żonę Magdę, oraz dwójkę kochanych dzieci. Obydwoje z żoną staramy się dbać o rozwój naszych pociech, tak bardzo jak tylko możemy. Ostatnio bowiem zauważyłem ogłoszenie, którego przedmiotem była nauka programowania dla dzieci Warszawa to naprawdę ekstra miasto, pełne tego typu inicjatyw, więc szczególnie nie byłem zdziwiony. Ogłoszenie to bardzo mnie jednak zaciekawiło, więc przesłałem je swojej żonie. I ona pozytywnie się do niego odniosła. Postanowiliśmy zasięgnąć więcej informacji na ten temat. Okazało się, że te zajęcia są bardzo polecane i zachwalane przez rodziców dzieci, które wzięły już w nich udział. Od razu pomyśleliśmy, by zapisać na nie nasze dzieciaczki. Tosia i Adrian bardzo ochoczo zareagowali na tę propozycję, więc nie pozostało nam z żoną nic innego, jak tylko zapisać nasze dzieci na te zajęcia.

Odkąd nasze dzieci chodzą na zajęcia z programowania dla dzieci, zauważyłem u nich bardzo duży postęp. Zajęcia są niezwykle rozwijające. Rozwijają ich abstrakcyjne myślenie, oraz to logiczne. Jako ojca bardzo cieszy mnie tak duży postęp i rozwój dzieci. Dodatkowo cieszy mnie to, jak chętnie dzieci chodzą na te zajęcia. Z pewnością będą uczęszczały do końca tego kursu, tak by wyciągnąć z niego jak najwięcej. Jestem bardzo zadowolony, że powstaje coraz więcej tego typu inicjatyw. Jestem wręcz dumny, że ktoś tak dba o rozwój dzieci, oferując tego typu zajęcia.