Polecane zabiegi laserowe z uzyciem Light Sheer Desire

W gabinetach kosmetycznych coraz częściej można skorzystać z laserowej depilacji. W gabinetach kosmetycznych coraz częściej można skorzystać z laserowej depilacji. Odchodzi się od tradycyjnych metod mechanicznych z użyciem wosków i past cukrowych, które nie przynosiły długotrwałych efektów, a przy tym były mało komfortowe. Nowoczesne zabiegi z użyciem terapii laserowej przynoszą dużo lepsze efekty depilacji, a przy tym są bezbolesne i bardzo komfortowe.

Skuteczne lasery Lightsheer Desire

polecany lightsheer desireNajczęściej stosuje się lasery IPL oraz diodowe. Swoje działanie opierają na wiązce światła, która wytwarza ciepło i koncentruje swoje działanie bezpośrednio w miejscu poddawanym zabiegowi. Zabiegi IPL są skuteczne, ale nie przynoszą tak trwałych efektów jak urządzenia z wykorzystaniem światła diodowego. Dlatego stosuje się lasery, a zwłaszcza polecany lightsheer desire, który jest bardzo kompatybilny i posiada trzy głowice. Jest niezwykle nowoczesnym urządzeniem, intuicyjnym w obsłudze, który daje bardzo dobre rezultaty w walce z niechcianym owłosieniem. Lasery diodowe skupiają swoje działanie na barwniku oraz naczyniach krwionośnych znajdujących się w wierzchnich warstwach skóry. Dzięki temu uszkadzane są mieszki włosowe i macierz i tym samym zapobiega się ponownemu wyrastaniu włosów. Ze względu na liczne głowice mogą być stosowane na każdą część ciała, nawet miejsca bardzo wrażliwe o cienkiej skórze. Wiązka światła nie przenika w głębokie tkanki i jest bardzo bezpieczna dla organizmu. Dzięki zastosowaniu technologii lasera Light Sheer Desire możliwe jest usunięcie jednorazowo do 30% owłosienia, a po kilku zabiegach nawet 90% niechcianych włosów. Zabieg wykonywany jest w kilku seriach ze względu na różny poziom wzrostu włosów i naturalne procesy zachodzące w ich obrębie. Może być stosowany przy każdym rodzaju cery i kolorze włosów, jednak najlepsze efekty przynosi gdy włosy są mocne i ciemne. Nie ma obawy poparzenia skóry i może być stosowany przy ciemnych karnacjach oraz opalonej cerze.

Zabieg jest bardzo komfortowy, nie wywołuje bólu, a dla osób bardzo wrażliwych istnieje możliwość miejscowego znieczulenia obszaru poddawanego depilacji. Zabiegi poprzedzone są konsultacją i próbami laserowymi, na których można uzyskać wszelkie informacje oraz obserwować reakcję organizmu na stosowaną terapię. Depilację laserową najlepiej wykonywać w renomowanych gabinetach kosmetycznych, w którym odpowiednio wykwalifikowany personel dobierze parametry urządzenia i przeprowadzi bezpieczny i komfortowe zabieg. Ceny uzależnione są od obszaru poddawanego depilacji, a także ilości wykonanych zabiegów.