Komfortowe body niemowlęce

 

Ostatnie miesiące ciąży są dość nerwowe, ponieważ poród się zbliża wielkimi krokami, a najczęściej jeszcze jest sporo do robienia. Mamy mają instynkt wicia gniazdka i z pasją kompletują wyprawkę dla noworodka, w której nie może zabraknąć wózka głębokiego, łóżeczka ze szczebelkami czy zapasu ubranek w kilku rozmiarach. Najlepiej od razu kupić body w większej ilości, bo bardzo się przydadzą.

W jakich ubrankach niemowlętom jest najwygodniej?

body z nadrukiem dla niemowlątRzeczy dla noworodka przydadzą się już w szpitali, ponieważ po ważeniu i mierzeniu, dziecko jest ubierane w body. Jest to obecnie najwygodniejsze ubranie dla małych dzieci, ponieważ wykonane jest z miękkiej bawełny i ma jedynie zatrzaski. W sprzedaży znajdziemy body z nadrukiem dla niemowląt, z krótkim i długim rękawem, a nawet na ramiączkach. Wybór jest bardzo duży, więc każda mama znajdzie idealny model dla swojego maluszka. W sklepach z odzieżą dla niemowląt znajdziemy body gładkie, jednokolorowe lub z nadrukami. W kwestii wyboru koloru, to najczęściej dla chłopców są wybierane niebieski, granatowy, biały i zielony. Natomiast dla dziewczynek są rezerwowane różowe w wielu odcieniach. Są też body, które może każdym maluch nosić, bez względu na płeć. Są na przykład w kolorze żółtym, czerwonym czy pomarańczowym. Nadruki na ubrankach dziecięcych są nanoszone metodą druku cyfrowego lub w stary i sprawdzony sposób, czyli prasowanka. Można także kupić gładkie body jednokolorowe, zaprojektować napis i udać się do odpowiedniego punktu, gdzie zostanie on naniesiony na materiał. W taki sposób nas maluch będzie miał ubranie z niepowtarzalnym napisem, który z pewnością wyróżni go z tłumu innych bobasów. Takie ubranka świetnie wyglądają na zdjęciach i są doskonałą pamiątką, którą można się pochwalić rodzinie. Poza wyglądem ubrania, najważniejsza jest jego jakość, dlatego najlepiej wybierać te, które są uszyte z bawełny.

Na rynku znajdziemy wiele modeli ubranek dla niemowląt, jednak to body są najczęściej wybierane. Są praktyczne i łatwo je założyć i zdjąć. Mogą być rozpinane po środku, na skos lub wkładane przez główkę i jedynie rozpinane na zatrzaski w kroku. Pozostaje tylko kwestia wyboru czy mają one mieć długi, czy krótki rękawek albo w ogóle ich nie mieć tylko ramiączka. Na pewno warto mieć ich kilka sztuk.