Porządny komputer stacjonarny

Komputer dla gamerów, streamerów, jak i e-sportowców, to nie może być zwyczajny sprzęt, albowiem takie osoby eksploatują urządzenia w dużo większym stopniu niż standardowy użytkownik. Toteż wybór komputera powinien być kwestią bardzo przemyślaną.

Ceny stacjonarnych komputerów gamingowych

komputer stacjonarny do gier cenaWielu gamerów ma dylemat, czy wybrać komputer stacjonarny, czy też przenośny. Jednak to tylko na pozór trudny wybór, zwłaszcza jeżeli nie dysponujemy dużą kwotą na zakupy. Co prawda komputery przenośne zapewniają dużą swobodę korzystania, ale są z reguły mniej zaawansowane i znacznie droższe. Natomiast wersje stacjonarne, mimo, że cięższe i mniej estetyczne to większa moc, lepsze procesory, karty graficzne, dźwiękowe są nam to w stanie wynagrodzić. Jeżeli zainteresował nas komputer stacjonarny do gier cena takiego urządzenia może wahać się od dwóch do sześciu-siedmiu tysięcy. Natomiast za dobry komputer gamingowy w wersji przenośnej zapłacić trzeba nawet dwa razy tyle. Oczywiście jeśli kogoś na to stać, nic nie stoi na przeszkodzie takiemu zakupowi, jednakże większość gamerów, zwłaszcza tych początkujących, może co najwyżej pomarzyć o zakupie tak drogiego komputera. Ponadto, do urządzeń stacjonarnych, w ramach promocji, często dołączane są akcesoria, jak słuchawki, kamery, czy specjalne myszy dedykowane graczom. Nie jest to bez znaczenia, co zresztą jest komentowane na wielu forach tematycznych dla gamerów. Pomoc w zakupie dobrego komputera stacjonarnego oferuje wiele sklepów działających online.

Dobry sprzęt to podstawa w działalności każdego e-sportowca, streamera i gamera, bowiem bez niego nie jest on w stanie wskoczyć na wyższy poziom. Zwłaszcza jeśli wiąże on z tym swoją przyszłość, a co za tym idzie możliwość zarabiania naprawdę przyzwoitych pieniędzy.