Modny okrągły stolik do nowoczesnej kawiarni

Niedawno otworzyłam swoją własną kawiarnię, co odkąd tylko pamiętam, było moim marzeniem. Odkładałam pieniądze na ten cel około ośmiu lat, aż przyszedł ten moment, że mogłam sobie pozwolić na zakup eleganckiego lokalu. Lokal był w surowym stanie, więc należało kupić całe wyposażenie, czyli siedem stolików i trzydzieści krzeseł z szarą tapicerką. Klientów jest aż tyle, że chcę dokupić jeszcze jeden stolik, najlepiej w podobnym stylu, co reszta stolików.

Ekskluzywny stół w barokowym stylu

okrągły stolik do kawiarniUrządziłam kawiarnię w stylu barokowym, który charakteryzuje się bogactwem zdobień i jest przeciwieństwem minimalizmu. Wszystkie moje stoliki są pięknie dekorowane kwiecistą ornamentyką i mają opływowe kształty, co dodaje całości wyjątkowego charakteru. Chciałabym kupić jeden stolik, najlepiej okrągły i wykonany z drewna bukowego o kolorze ciemnobrązowym. Dobrze, gdyby zmieściły się przy nim cztery osoby – wtedy byłby po prostu idealny. Wejdę w tej chwili na stronę sklepu internetowego z meblami kawiarnianymi i poszukam stolika odpowiadającego temu opisowi. Po przejrzeniu całej oferty sprzedażowej, znalazłam kilka ciekawych modeli. Okazuje się, że taki okrągły stolik do kawiarni kosztuje od siedmiuset złotych w górę. Cena jest uwarunkowana od tego, z jakiego tworzywa został wykonany stolik. Spodobał mi się bukowy stolik z pomalowanymi na fioletowo nogami, z pięknymi zdobieniami na blacie. Koszt tego stolika to osiemset dwadzieścia pięć złotych.  Od tej kwoty należy odjąć dwieście złotych, bo akurat natrafiłam na spory rabat. Myślę, że to świetna okazja, z której grzechem byłoby nie skorzystać. Nie będę się dłużej zastanawiać, bo na stronie sklepu widnieje informacja, że pozostały już tylko trzy takie stoliki. Właśnie przystąpiłam do składania zamówienia. Okazało się, że nawet nie muszę płacić za przesyłkę.

Już za kilka dni w mojej kawiarni pojawi się nowy stolik. Cieszę się, że mam aż tylu klientów, że muszę dokładać stoliki. Na początku myślałam, że siedem stolików w zupełności wystarczy. Stolik ma dwuletnią gwarancję, co mnie bardzo cieszy. Jeżeli okazałoby się, że produkt jest niezgodny z opisem, wtedy mogę go bez podawania żadnego powodu odesłać do sklepu. Mam jednak nadzieję, że do takiej sytuacji nie dojdzie, bo stolik jest bardzo kunsztowny.