Polecane biuro detektywistyczne ze Śląska

Pilnie poszukuję popularnego detektywa ze Śląska, ponieważ mam pewien problem. Sprawa dotyczy mojego męża, którego podejrzewam o zdradę małżeńska. Moje największe podejrzenie wzbudził fakt, że mąż od dwóch miesięcy zaczął bardzo późno wracać z pracy. Zdarza się, że nawet śpi w biurze, co nigdy wcześniej mu się nie zdarzało. Wielokrotnie go pytałam, co się z nim dzieje, czy ma jakieś problemy, ale zawsze twierdził, że nie. Ja jednak nie zaznam spokoju, dopóki nie dowiem się prawdy, niezależnie od tego, jaka by była.

Doświadczeni detektywi od wykrywania zdrad małżeńskich

uznany detektyw ze śląskaMoja najlepsza przyjaciółka jakiś czas temu rozwiodła się, a wina rozpadu jej małżeństwa została przypisana mężowi. Gdyby nie pomoc detektywa w poszukiwaniu dowodów zdrady, to nie miałaby żadnych argumentów potwierdzających jego nieuczciwe zachowanie. Zadzwonię zaraz do niej i poproszę o namiary do tej agencji detektywistycznej. Udało mi się dodzwonić do biura i umówić się na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie szesnastej trzydzieści. Ten uznany detektyw ze Śląska ma bardzo tanie usługi, co było dla mnie zaskoczeniem. Okazuje się, że za jeden dzień jego pracy należy zapłacić tylko dwieście czterdzieści złotych. Po każdym dniu detektyw pisze sprawozdanie, co udało mu się ustalić. Detektyw poprosił mnie, abym wzięła ze sobą na spotkanie aktualne zdjęcie męża, adres jego miejsca pracy oraz najlepszych kolegów oraz listę miejsc, do których lubi chodzić, jak np. siłownia i basen. Podpiszę z biurem detektywistycznym umowę na trzy tygodnie, która można skrócić albo przedłużyć. Jeżeli nie będę zadowolona z usług detektywistycznych, mogę w każdej chwili zerwać umowę, ale wtedy przepada mi zaliczka. Będę musiała wpłacić zaliczkę w wysokości tysiąca dwustu pięćdziesięciu złotych.

Detektyw pocieszył mnie, że w większości przypadków podejrzeń o zdradę, okazują się one bezpodstawne. Ja mam głęboką nadzieję, że mąż jest mi wierny, a jedynie przechodzi jakiś kryzys wieku średniego. Niedawno skończył czterdzieści lat i nie może pogodzić się z upływającym czasem. Detektyw powiedział, że w ciągu tygodnia prawdopodobnie rozwiąże tę zagadkę, bo średnio tyle czasu potrzebuje na tego typu sprawy. Jeśli chodzi o jego renomę, to ma naprawdę wysoką.