Ładna wkładka do wózka

Mój synek jest już coraz większy. ma już dziesięć miesięcy i jest bardzo sprawny. Jest tak sprawny, że czasem się nawet trochę na niego gniewam, kiedy wszystko ściąga, wszędzie wkłada ręce i nie przepuści żadnej okazji, żeby coś schwytać w swoje małe rączki. Ale z drugiej strony jest to oznaka tego, że świetnie się rozwija, dlatego też jestem z niego dumna i cieszę się patrząc na jego osiągnięcia. Ładnie je, lubi wózku jeść sobie bułeczki czy inne przysmaki.

Wybór wkładki do wózka spacerowego

wkładka do spacerówkiPonieważ synek zaczął coraz więcej jeść w wózeczku podczas spacerów, wózek zaczął się coraz bardziej i szybciej brudzić. Ponieważ ściąganie z wózka całego materiału i pranie go jest dość kłopotliwe i niewygodne, postanowiłam w jakiś inny sposób poradzić sobie z tym problemem. Poczytałam trochę w internecie i dowiedziałam się, że świetnym rozwiązaniem może być wkładka do spacerówki. Dzięki takiej wkładce wózek chroniony jest przed zabrudzeniem. Wkładkę o wiele łatwiej jest wyprać niż wózek, więc jest to bardzo wygodna sprawa. Poza tym dzięki takiej wkładce maluchowi jest wózku o wiele wygodniej. Takie wkładki, jakie dostępne są w bardzo wielu sklepach, zazwyczaj pasują do większości modeli wózków. Mi bardzo spodobały się wkładki uszyte z naturalnej bawełny.Wkładki są szyte ręcznie, dzięki czemu są produktami bardzo wysokiej jakości. Posiadają otwory na pasy bezpieczeństwa i specjalne rzepy, przez co nie ma problemu z zamontowaniem ich w wózku. jest bardzo szeroki wybór przeróżnych wzorów takich wkładek, ja zdecydowałam się na zakup takiej w misie, ponieważ ogromnie mi się spodobała, mam nadzieję, że spodoba się również mojemu synkowi. Taką wkładkę można prać w czterdziestu stopniach, wiec z utrzymaniem jej w czystości nie będzie najmniejszych problemów. A do tego jej cena była naprawdę bardzo korzystna. Taka wkładka to świetna sprawa.

Większość mam boryka się z problemem szybkiego brudzenia się wózka. Dobrym rozwiązaniem tego problemu może być zakup specjalnej wkładki do wózka, która chroni wózek przed zabrudzenie, jednak nie jest to jej jedyna zaleta. Poza tym dzięki takiej wkładce maluszkowi jest w wózku o wiele wygodniej, a także wózek po prostu ładnie wygląda, wiec na pewno maluch będzie chętniej w nim podróżował. Jest to niewielki wydatek.