Wysoka renoma tarnowskiej kancelarii prawnej

W moim małżeństwie przestało się układać. Z czasem miłość zaczęła gasnąć i przemieniła się w rutynę i bycie ze sobą dla dobra dzieci. Jednak to tak nie działało, bo w pewnym momencie nie mogliśmy nawet na siebie patrzeć i cały czas się kłóciliśmy. Szkoda mi przeżytych wspólnie lat, wciąż mam nadzieję, że uczucie powróci. Póki co, nie chcę brać rozwodu, ale separację formalną. Muszę przeanalizować sytuację w odosobnieniu, z dala od męża. Wyprowadzę się do matki na jakiś czas.

Duża popularność kancelarii prawnej w Tarnowie

najlepsza kancelaria prawna - tarnówSłyszałam, że bardzo skuteczny i rzetelny adwokat ma swoją kancelarię prawną niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Nie miałam o tym pojęcia, bo nigdy wcześniej nie korzystałam z usług adwokackich. Na forum internetowym prawnik ten uzyskał wysoką notę, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że idę we właściwym kierunku. Dowiedziałam się, że jeśli jest mi potrzebna najlepsza kancelaria prawna – Tarnów ma dość dużo takich miejsc o wysokiej renomie. Postanowiłam podejść do tej kancelarii adwokackiej i mówić się na spotkanie. Może akurat adwokat będzie mieć chwilę i przyjmie mnie od razu. Miałam rację, żeby przejść się, a nie umawiać telefonicznie. Jak się okazało, prawnik miał odwołane spotkanie i mogłam już zostać. na początku przedstawiłam swój problem z napisaniem pozwu o separację i miałam bardzo wiele pytań. Adwokat to wybitny profesjonalistą, doskonale rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Dowiedziałam się, że biorąc separację będziemy mieć rozdzielność majątkową i każde z nas ma prawo mieć innego partnera. Będziemy odrębnymi bytami, żyjącymi na własny rachunek. Dzieci są już dorosłe, więc obowiązek alimentacyjny odpada. W razie śmierci któregokolwiek z nas, dziedziczenie nie ulega zmianie. Małżonek nie może otrzymać mniej niż jedną czwartą wartości masy spadkowej, jeżeli dzieci jest więcej niż trójka. My mamy dwoje dzieci, więc należy mi się połowa majątku.

Dzięki rzetelnej poradzie prawnej, dowiedziałam się bardzo wielu szczegółów. Adwokat ujął mnie profesjonalizmem i kompetentnością. Za poradą prawną zapłaciłam siedemdziesiąt złotych, a za sporządzenie pozwu o separację – czterysta pięćdziesiąt złotych. Na razie, nie będę informować męża o swoich zamiarach, bo muszę się do tego przygotować. To będzie trudna rozmowa.