Poszukuję prywatnego detektywa

Ostatnimi czasy coś nas wzięło na wspominanie. Przypomniały nam się różne sprawy, a dokonywałam tych wspominek z moją najlepszą przyjaciółką. Znamy się jeszcze od czasów podstawówki, to już tyle lat. Teraz założyłyśmy już swoje rodziny ale dalej trwamy w przyjaźni. Za czasów szkolnych miałyśmy jeszcze jedną przyjaciółkę. Niestety nasz kontakt całkowicie się urwał za sprawą jej wyjazdu.

Jak prywatni detektywi pomogli nam odszukać przyjaciółkę

prywatny detektyw krakówNasza trzecia koleżanka w czasie liceum musiała wyjechać, nie miała nawet zbyt dużo czasu na pożegnania. Musiała wyjechać z powodu nieznanych nam spraw rodzinnych. Z tego co wiemy wyjechała zagranicę do Niemiec. W czasach szkolnych byłyśmy nierozłączne, zawsze i wszędzie wszystko razem robiłyśmy. Nawet siedziałyśmy razem w jednej ławce. Postanowiłyśmy ją odszukać. Niestety nie było jej nigdzie w mediach społecznościowych. Być może zmieniła nazwisko i nie mogłyśmy jej odszukać. W celu jej odnalezienia postanowiłyśmy zatrudnić detektywa, ponieważ nie miałyśmy pojęcia jak to zrobić. Żeby to zrobić musiałam znaleźć dobrą agencję wpisałam więc w najbardziej popularną i dobrze mi znaną wyszukiwarkę internetową następujące słowa – prywatny detektyw kraków. Kraków to miasto, w którym mieszkamy od dziecka, tutaj też się wychowałyśmy i w trójkę chodziłyśmy do szkoły. Najpierw sprawdziłyśmy wszystkie opinie o danych agencjach detektywistyczny w internecie – chciałyśmy wyszukać najlepszego fachowca. Wybrałyśmy z nich najlepszych ludzi, którzy byli bardzo polecani. Zadzwoniłyśmy i umówiłyśmy się u nich w biurze. Cena za usługę, co było dla nas bardzo ważne była w miarę atrakcyjna. Mogłyśmy przystać na takie warunki. Dodatkowo detektywi prywatni mieli do nas mnóstwo pytać, o rzeczy, które nam z pozoru wydawały się bez znaczenia. Odpowiedziałyśmy na nie wszystkie, nieraz musiałyśmy sięgać daleko wstecz pamięcią. Panowie poinformowali nas, że może to być bardzo długotrwały proces, ponieważ jest dużo niewiadomych. 

Prace biura detektywistycznego trwały bardzo długo, dokładnie było to jakieś dwadzieścia siedem miesięcy. Ale nie traciłyśmy nadziei, wierzyłyśmy w ich profesjonalizm w znajdywaniu osób. Tutaj sprawa były utrudniona poprzez konieczność pracy zagranicą. Na całe szczęście udało im się znaleźć koleżankę.